Blakkwood oblečení

Číst více

Jay Diesel, Grimaso a Fosco Alma

22.12.2013 18:00:00

Je to sotva pár týdnů co světlo světa spatřila producentská deska nazvaná Heartbeat od předního slovenského beatmakera a člena H16, kterým není nikdo jiný než Grimaso.


Jay Diesel, Grimaso a Fosco Alma

Je to sotva pár týdnů co světlo světa spatřila producentská deska nazvaná Heartbeat od předního slovenského beatmakera a člena H16, kterým není nikdo jiný než Grimaso. Jako součást této již třetí producentské desky vyšel i track "V klidu", který dnes dostává i svou vizuální podobu. Rap obstaral Jay Diesel, který chystá na jaro 2014 nové album a Fosco Alma, který v září vydal se svoji skupinou MAAT nové studiové album "Ze tmy", na kterém se objevil například Ben Cristovao nebo DJ Wich.

Ve videoklipu si zahrála také přední česká tanečnice a choreografka Zuzana Zizoe Veselá. Kamery se ujal Lucas z PVP Labelu a střih a postprodukci má na svědomí Fieba. Sám Jay Diesel říká: "Jsem rád, že jsme právě k této skladbě udělali vizuál, pro mě osobně velmi ceněná spolupráce, tím bych chtěl všem co se na tom podíleli poděkovat. Klidný svátky Vám všem."

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai