Blakkwood oblečení

Číst více

IronKap představuje album Homecoming

01.04.2014 18:00:00

Včera, tedy 31.3.2014, vyšlo nové album IronKapa nazvané Homecoming. Na albu uslyšíš i hosty jako Marpo nebo Fosco Alma z MAAT. IronKap představuje třetí videoklip k albu nazvaný Lepší dny ft. Hard Target.


IronKap představuje album Homecoming

Dlouho očekávané album IronKapa, ostříleného člena Troublegangu, nazvané Homecoming je venku a již dnes ho můžeš objednávat na adrese shop.pvplabel.com. Album vychází pod hlavičkou Blakkwood Records.

Jako pilotní singl z desky mohli fanoušci slyšet track Z popela, kde se na majku objevil jako host Marpo a Fosco Alma. Ve druhém singlu nazvaném Navždy IronKap potvrzuje svoje skills a nyní přináší další videoklip k albu.

Nový videoklip se jmenuje Lepší dny a objevují se v něm lidi jako Vladimír 518, Marpo, Madskill nebo Fosco Alma, se kterými spolupracuje nebo jsou součástí jeho osobního života.

IronKap komentuje celé album slovy: "Deska vznikla z 90 procent minulý rok, když jsem žil v Kanadě. Jeden track jsem dopisoval v letadle cestou domů a proto se taky album jmenuje Homecoming. Je to zatim moje nejdospělejší album, které jsem kdy udělal. Zároveň je hodně hudebně odlišné od všeho, co jsem dosud tvořil. Upřímně, nikdy jsem neměl větší očekávání a těším se na to, co bude následovat po releasu alba. Je to směs čisté energie, pocitů a zkušeností získaných v zahraničí propojené s mým životním příběhem. Myslim si, že je opravdu na co se těšit. Ostatně, teď už to můžou posluchači posoudit sami.”

Tracklist CD Homecoming:

 1. Homecoming
 2. Navždy
 3. Northwest story
 4. Dokud svítí feat. Wohnout, Marpo
 5. Zavři oči feat. Gemstar
 6. Symbol feat. Hart Target, Marpo, Young CP, Wohnout, Kenny Lopez, Gemstar
 7. Všechny ty roky
 8. Další míle feat. Caity Grace
 9. Z popela feat. Marpo, Fosco Alma
 10. Lepší dny feat. Hard Target
 11. Long way home feat. Johnny Youngblood, Caity Grace

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai