Blakkwood oblečení

Číst více

Fosco Alma posílá videosingl "5 minut"

26.05.2015 09:26:00

Pilotní videosingl "5 minut" z alba Foscoismus 2 je oficiálně venku!


Fosco Alma posílá videosingl

Už koncem srpna v roce 2014 Fosco Alma ohlásil práce na svém novém sólovém albu. Po několika měsících práce se začaly dostávat na povrch první ukázky, které naznačovaly, že je vše ve správném pohybu. Kdo sleduje dění okolo Blakkwood Records, ví, že Fosco Alma vydává 26.9.2015 album Foscoismus 2. Datum vydání je zajímavé tím, že Foscovi bude 26.září 26 let.

Dnešní den je první velký milník prací na albu, protože vychází pilotní videosingl 5 minut, kde se vedle Fosca objevila také zpěvačka Sharlota, která se mimochodem v posledním videoklipu nechala potetovat čímž způsobila velký skandál u svých fanoušků.

Celý hudební podklad, včetně masteringu má na svědomí sám Fosco Alma, který sám o videoklipu říká: "Myslim si, že sem se na ten pilotní videosingl těšil mnohem víc než moji fanoušci, protože celkově album Foscoismus 2 je můj čistě sólový počin po 7 letech! Dávám si s tim albem uplně hodinářskou práci, aby každej detail byl přesně na svym místě. Chci na to bejt hrdej i za 10 let. Myslim si, že celkově na tomhle videoklipu jsme se Stelzerem odvedli super práci."

Samotný videoklip vznikal v průběhu května. O střih se postaral Fosco Alma, o režii a postprodukci Jakub Stelzer. Celkový námět klipu má na svědomí Fosco Alma a Lucas Blakk. Ve videoklipu si zahrála taneční skupina Spider Dance Company (Janina Taubrová, Nicole Finková, Péťa Šlajerová, Nicole Vaisová, Bára Nová, Tereza Houšková) z Plzně, skater Ota Fiala a Vlasta Černý.

Pilotní videosingl je ke zhlédnutí na YouTube: Fosco Alma - 5 minut (ft. Sharlota)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai