Blakkwood oblečení

Číst více

Nový videoklip Hej Almo! je venku

18.11.2015 18:00:00

Podívej se na nový videoklip k songu Hej Almo!, který má na svědomí Fosco Alma a Jakub Stelzer.


Nový videoklip Hej Almo! je venku

Není to ani měsíc co vyšel videoklip Zdi, z alba Foscoismus 2 a Fosco Alma a Jakub Stelzer servírují další videoklip, tentokrát k songu Hej Almo! Tak jako téměř celé album, i tento song produkoval sám F. Alma, stejně tak jako všechny videoklipy předtím, i tento vytvořil J. Stelzer.

Album Foscoismus 2 je venku oficiálně od konce října a 20.11. proběhne křest v Pražském klubu Rock Cafe. Lístky jsou téměř vyprodané, takže kdo se chce dostat na Blakkwood Night, neměl by otálet a spěchat na síť Ticketstream.

Fosco Alma k videoklipu dodává: "Celkově k songu Hej Almo mě inspirovali logicky haters. Je to nekonečnej boj, kterej k rapgame prostě patří a já dostal chuť si z toho udělat prdel. Pro změnu jsem teď na tahu já a rozhodl jsem se vtipně vyobrazit jak si představuju jednotlivý typy lidí, který maj nutkání všechno nesmyslně kritizovat - jen proto, že jsou schovaný za počítačem a jednoduše můžou. Celkově je videoklip unikátně bizarní záležitost a věřim, že pobaví spoustu lidí. Myslím, že jsem v tomhle songu řekl vše, co jsem chtěl říct a tak můžu tuhle kapitolu, s čistým svědomím, snad už na dobro uzavřít. No, ale znáte mě... :)"

Videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Fosco Alma - Hej Almo!

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai