Blakkwood oblečení

Číst více

Poslední videoklip k projektu Danggkidd

08.05.2016 18:00:00

Opět spojili své síly Renne Dang, Cena a Jakub Stelzer a společně vytvořili poslední videoklip k projektu Danggkidd.


Poslední videoklip k projektu Danggkidd

Lena, tak zní název posledního videoklipu z loňského EP Danggkidd, který dnes spatřil světlo světa. Jedná se o další práci z dílny Jakuba Stelzera (Blakkwood Pictures), přesně tak, jak je již u členů Blakkwood Records zvykem.

Tvůrci pro toto dílo zvolili imaginární prostředí zasněžených hor v kontrastu s retro scénou v dobovém baru. Podle posluchačů alternativního CD Danggkidd je Lena jednou z nejoblíbenějších skladeb na tomto projektu. A jak uvádí sami autoři Renne Dang a Ceha, hlavně z tohoto důvodu se rozhodli věnovat poslední videoklip právě této stopě.

Natáčelo se v Orlických horách na konci března a V pražském Café 80s baru koncem dubna. Oba dva světy, do kterých nás kluci vzali, jsou dost odlišné a tak na jedné straně můžeme vidět neudržovaného Renneho oblečeného do kožichu a kápě, bloudícího zasněženými loukami a lesy, ztraceného v jistém fantasy/duševním světě s figurínou a na straně druhé Renneho oholeného, v jeansovém outfitu z minulých let, pařícího v disko světlech společné s půvabnou blondýnkou. Jak je již u Danggkiddu zvykem, celý videoklip působí až téměř tajemně a tak se o pravém záměru autorů můžeme jen dohadovat. Ovšem pokud jste si zakoupili originální CD nosič EP Danggkidd, můžete tušit, že se jedná o určitý kompromis mezi trackem Lena v normální a remixové verzi. Podle všech informací tento počin uzavírá celou kapitolu Danggkidd a Renne Dang se rozhodl ubrat zase trošku jiným směrem. Co myslíte vy? Sedí tento koncept Rennemu nebo ho raději slyšíte v tvrdších rapových slokách? Těšíme se na vaše názory.

Videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Renne Dang & Ceha - Lena

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai