Blakkwood oblečení

Číst více

Nový videoklip Drakk z alba Blakkout

13.11.2016 18:00:00

Společné Blakkwood album Blakkout je venku a s ním i nový videoklip, ve kterém se můžete těšit na členy Blakkwood Records.


Nový videoklip Drakk z alba Blakkout

9. listopadu 2016 vyšlo nové album Blakkout, na kterém se podíleli společně všichni členi Blakkwood Records. Album obsahuje i starší skladby Monstrum, Já a Ty 2 a Chimaera, které jsou na YouTube velmi populární. Nejnovějším videosinglem byl pak stejnojmenný song #Blakkout, který měl na svědomí, stejně tak jako nový videosingl Drakk, Jakub Stelzer. Hudební produkci singlu Drakk má na svědomí Blakkwood producent Ceha a mastering obstaral Fosco Alma.

Album Blakkout je možné zakoupit a poslouchat na všech možných digitálních službách (iTunes, Google Play, Spotify, Deezer, Apple Music, atd.). Fyzický nosič lze zakoupit na Blakk Shopu na adrese blakkshop.com/blakkout

Videosingl Drakk se natáčel na několika lokacích, mezi které patří Japonská Zahrada, Restaurace Miyabi nebo Blakkwood ateliér. Natáčení v zahradě bylo velmi náročné, kvůli omezenému času a nepříznivému počasí, kdy téměř celou dobu pršelo a teplota se pohybovala někde nad nulou. To jistě příliš nepotěšilo Sharlotu, která při natáčení scén neměla zrovna nejteplejší šaty, oproti ostatním účinkujícím. Natáčení v restauraci Miyabi probíhalo od večera do rána, tedy po zavírací době. Celé natáčení bylo tedy velmi náročné jak psychicky, tak fyzicky, protože probíhalo několik dní v kuse. Ve videoklipu se také objevili některé kousky z nové Blakkwood kolekce oblečení. Tu je možné si celou prohlédnout na Blakk Shopu na adrese blakkshop.com/fw2016.

Jakub Stelzer k videoklipu dodává: "Ve videoklipu Drakk jsem chtěl zachytit kouzlo Asie, i když byla celkem výzva, si kousek toho světa pořídit u nás v Čechách a vše v omezeném čase natočit. Hodně pomohla hudba, která už sama o sobě obsahuje asijský motiv, díky které jsem nemusel a ani nechtěl přehltit video asijskými prvky."

Všechny Vás srdečně zveme na křest alba Blakkout do Pražského Roxy, který proběhne 14.12.2016. Předprodej vstupenek probíhá na portálu Ticketstream.

Tracklist alba Blakkout:

 1. Intro (prod. Fosco Alma / Jakub Stelzer)
 2. #Blakkou (prod. Fosco Alma / Ceha)t
 3. Like Hunter (prod. Ceha / DOM)
 4. Chimaera (prod. DOM)
 5. Raptor (prod. Fosco Alma)
 6. Já a Ty 2 (ft. Ben Cristovao, Ezy) (prod. Fosco Alma)
 7. Moneykura (prod. DOM)
 8. Fukk You (prod. Fosco Alma)
 9. Divnej pocit (prod. Leryk)
 10. Monstrum (ft. Radikal, Ironkap) (prod. Fosco Alma)
 11. Bacha na ně (prod. Ceha)
 12. Drakk (prod. Ceha)
 13. Outro (prod. Fosco Alma)
Nový videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Blakkwood - Drakk (prod. Ceha)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai