Blakkwood oblečení

Číst více

L.D. a jeho CD Alpha Omega v předprodeji

26.06.2014 19:00:00

Právě byl spuštěn předprodej nového studiového CD, které nese název Alpha Omega a za jeho vznikem stojí L.D. z kapely MAAT!


L.D. a jeho CD Alpha Omega v předprodeji

L.D. - člen kapely MAAT, který tvoří nedílnou součást, vydává nové studiové CD. Materiál zachycuje období od vydání posledního alba MAAT - Ze tmy až po současnost. Tématicky doplňuje to, o čem nebyla řeč na album Ze tmy a přidává i veliký kus L.D.ho osoby, která je jednoznačně jedinečná. Někdo ho miluje pro jeho rapovou vyzrálost a někdo ho nenávidí kvůli tomu samému.

Veškerou grafiku k EP připravil Lucas Blakk. Téměř celé album produkoval Blakkwood producer Jeso, se kterým již dříve L.D. (i celá kapela MAAT) spolupracoval. Dalšími producenty, kteří se na albu objevili jsou Fosco Alma a Ceha z kapely DSTFRS. Hosty, které si L.D. pozval, jsou zaručenou kvalitou. Jsou mezi nimi Viktor Sheen, Radikal, Renne Dang, Fosco Alma, Sharlota a zpěvák Ezy z labelu Championship Music.

To nejlepší na konec. Tou nejdůležitější novinkou je hlavně to, že je dnes den, kdy L.D. vypouští první singl s videoklipem z desky Alpha Omega. Track má název Nenávratný a je to prostě pilotní věc. Videoklip si vzal na starost Lucas Blakk z Blakkwood Records, hudební produkci má na triku Jeso a master má na svědomí zase Fosco Alma. Určitě se ještě můžete těšit na další videosingly před releasem CD, které by mělo vyjít v první polovině července.

CD L.D. - Alpha Omega je v předprodeji zde: preorder.blakkshop.com/alphaomega


Frontcover CD Alpha Omega

Tracklist:

  1. AlphaOmega
  2. Nenávratný
  3. Hádej kdo sem (ft. Viktor Sheen)
  4. #Normální
  5. Trend (ft. Renne Dang)
  6. To co jsi chtěl (ft. Sharlota)
  7. Hood music (ft. Fosco Alma)
  8. Na prach (ft. Radikal)
  9. Změny (ft. Ezy)

Zde je k poslechu pilotní singl L.D. - Nenávratný (prod. Jeso)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai