Blakkwood oblečení

Číst více

První ucelená kolekce Blakkwood

14.02.2017 21:00:00

Blakkwood již není jen hudební vydavatelství, ale je to také značka oblečení, kterou mají na svědomí společně Lucas Blakk, Jakub Stelzer a Fosco Alma, jednoduše proto, že je to baví.


První ucelená kolekce Blakkwood

První experimenty s ryze vastními střihy probíhali již začátkem roku 2015, kdy se objevil první kus oblečení z Blakkwood podkolekce nazvané Blaxury. Následovalo několik dalších experimentů, které nakonec vyústili v letošním roce v první oficiální ucelenou kolekci nazvanou jednoduše BLKK Fashion. Chceme mít prémiový produkt, který můžeme hrdě nabídnout i náročnějším zákazníkům, kteří si potrpí na originalitu a rádi se cítí unikátně.

Kromě toho, že jsme dlouhé měsíce navrhovali a vymýšleli střihy a celkový design, jsme také pečlivě vybírali látky a celou kolekci nechali ušít v České Republice.

Kolekce vznikla ve velmi omezeném počtu kusů, což je jedním z dalších důvodů, čím je velmi exkluzvní. Své si v kolekci najdou jak muži, tak ženy.

Tuto první kolekci propojuje symbol #000000, což je v hexadecimální podobě vyjádření černé barvy. Již nyní usilovně pracujeme na dalších speciálních kolekcích, na které se můžete těšit!

Lookbook, který nafotil umělec Gnosis, si můžete prohlédnout na Blakk Shopu.

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai