Blakkwood oblečení

Číst více

CD Alpha Omega je venku i s novým klipem

10.07.2014 21:30:00

Dnes vychází nové CD Alpha Omega, který má na svědomí L.D. z hudební skupiny MAAT. Posílá do světa druhý singl v podobě videoklipu, ve kterém je společně s ním i Radikal.


CD Alpha Omega je venku i s novým klipem

L.D. - člen kapely MAAT, který tvoří nedílnou součást, dnes vydává nové studiové CD. Materiál zachycuje období od vydání posledního alba MAAT - Ze tmy až po současnost. Tématicky doplňuje to, o čem nebyla řeč na album Ze tmy a přidává i veliký kus L.D.ho osoby, která je jednoznačně jedinečná. Někdo ho miluje pro jeho rapovou vyzrálost a někdo ho nenávidí kvůli tomu samému.

Veškerou grafiku k EP připravil Lucas Blakk. Téměř celé album produkoval Blakkwood producer Jeso, se kterým již dříve L.D. (i celá kapela MAAT) spolupracoval. Dalšími producenty, kteří se na albu objevili jsou Fosco Alma a Ceha z kapely DSTFRS. Hosty, které si L.D. pozval, jsou zaručenou kvalitou. Jsou mezi nimi Viktor Sheen, Radikal, Renne Dang, Fosco Alma, Sharlota a zpěvák Ezy z labelu Championship Music.

Dnešní den je oficiální release date CD Alpha Omega a L.D. vydává druhý singl s videoklipem, který se jmenuje Na prach. Jako host na majku je v singlu Radikal a produkci si vzal na starost Ceha z hudební skupiny DSTFRS.

CD L.D. - Alpha Omega je v prodeji na Blakk Shopu: www.blakkshop.com/alphaomega


Frontcover CD Alpha Omega

Tracklist:

  1. AlphaOmega
  2. Nenávratný
  3. Hádej kdo sem (ft. Viktor Sheen)
  4. #Normální
  5. Trend (ft. Renne Dang)
  6. To co jsi chtěl (ft. Sharlota)
  7. Hood music (ft. Fosco Alma)
  8. Na prach (ft. Radikal)
  9. Změny (ft. Ezy)

Zde je k poslechu druhý singl L.D. - Na prach ft. Radikal (prod. Ceha)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai