Blakkwood oblečení

Číst více

Trailer k novému videoklipu Já a Ty 2!

27.08.2014 17:30:00

Natáčení nového videoklipu Já a Ty 2 je celý srpen v plném proudu a konečně začínají prosakovat na povrch první informace. Kdo se objeví jako host ve videoklipu? Jaká auta si tentokrát zahrála hlavní roli? Kdo má na svědomí beat?


Trailer k novému videoklipu Já a Ty 2!

V září to bude rok co vyšlo MAAT poslední album Ze tmy, kde se také objevil track Já a Ty v produkci DJ Wiche. Track si chvíli po releasu alba vysloužil videoklip z exkluzivního závodního prostředí z Brněnského okruhu (ke zhlédnutí zde: MAAT - Já a Ty (prod. DJ Wich) .

Po roce se skupina MAAT společně se svým labelem Blakkwood Records rozhodli vytvořit pokračování a natočit zbrusu nový videoklip na nový track Já a Ty 2, ve kterém se objeví i další hosti. O hudební podklad se tentokrát postaral Fosco Alma.

Dnes vychází k videoklipu Já a Ty 2 první trailer, který naznačuje jakým směrem se bude část videoklipu ubírat. V traileru můžeme spatřit exkluzivní auta: bílý Ford Mustang Shelby GT500 s výkonem 662 koní a černý Chevrolet Camaro ve speciální úpravě ZL1 s výkonem 578 koní. Samotný videoklip by měl spatřit světlo světa někdy v průběhu září.

Na konci článku si můžete prohlédnout pár fotek z natáčení a promo materiály k videoklipu.

Trailer je ke zhlédnutí zde: Já a Ty 2 (trailer)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai