Blakkwood oblečení

Číst více

Nový videoklip Já a Ty 2 od MAAT je tu!

02.10.2014 20:10:00

Dlouho očekávaný videoklip je konečně tady! Od doby co vyšlo první info o klipu s trailerem utekl víc než měsíc a všichni z Vás jsou už určitě hodně netrpěliví, ale dnes je ten den, kdy dostanete možnost ukojit svůj chtíč!


Nový videoklip Já a Ty 2 od MAAT je tu!

Fosco Alma a L.D., tedy rapové duo ze skupiny MAAT, připravili zbrusu nový track a k němu i videoklip, který se jmenuje Já a Ty 2. Do tracku si pozvali hosty, mezi které patří Viktor Sheen, Sharlota, Ezy a Ben Cristovao.

Minulý rok touto dobou vyšel od MAAT videosingl Já a Ty, který produkoval DJ Wich a objevil se na albu Ze tmy. Videoklip se odehrával v závodním prostředí na Brněnském okruhu, kde měla skupina jedinečnou možnost natáčet v průběhu příprav na závody. (Více o videoklipu Já a Ty)

Letos tuhle pecku produkoval Fosco Alma. Celé natáčení probíhalo v srpnu a v září, kdy se natáčelo v nejrůznějších lokalitách. Námět a scénář připravoval, ve spolupráci s ostatími, Lucas Blakk a Fosco Alma, kteří se také starali o režii. Většinu záběrů za kamerou zvěčnil Fieba, dvorní kameraman Blakkwood Records.

Ve videoklipu se můžete těšit na auta Chevrolet Camaro ZL1, Ford Mustang Shelby GT500, Ferrari F430 Spyder Pininfarina, BMW f10 535, BMW e90 M3 nebo legendu BMW e36 M3.

Fosco Alma za celý Blakkwood doplňuje: "Produkce tracku i videoklipu mě fakt bavila a myslím, že sme si to všichni užili. Když se zrovna nenatáčelo, tak sme blbli s autama. No každopádně bych chtěl za celej Blakkwood poděkovat všem co se na videoklipu podíleli přímo i nepřímo. Speciální poděkování posíláme Rashidovi, který nás zachránil v jedné kritické chvíli - díky! Takže já doufám, že si videoklip i track užijete, protože podle nás to je mrda! Jo a už teď připravujeme Já a Ty 3."

Videoklip je ke zhlédnutí zde: MAAT - Já a Ty 2 (ft. Viktor Sheen, Sharlota, Ezy, Ben Cristovao)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai