Blakkwood oblečení

Číst více

Sharlota tak jak jí neznáme

02.11.2014 19:00:00

Na počest a vzpomínku všem, kdo už nejsou s námi na tomto světě, dnes vychází song Duše v podobě videoklipu, který připravila Sharlota spolu s Renne Dangem.


Sharlota tak jak jí neznáme

Dnes, 2.listopadu, se rozhodla Sharlota poodhalit svou citlivou stránku v novém videoklipu Duše, kam si pozvala na spolupráci velmi blízkou osobu - svého přítele Renneho Danga.

Celý videoklip je pojatý filmově a jeho depresivní zpracování umocňuje celkovou atmosféru. Sharlota jako zbloudilá duše se toulá po hradě, kde jí svádějí duše z onoho světa. Jedna z duší se jí snaží ukázat správnou cestu jak odejít, ale ona však bojuje a nechce se života vzdát. Když však tento vzdor překoná, nalézá klid a místo mezi dalšími odpočívajícími dušemi.

O zpracování videoklipu se postaral Lucas Blakk, který realizoval námět a nápady, které měla Sharlota již delší dobu vymyšlené. Hudební produkci má na svědomí Mad Beats.

Sharlota dále dílo doplňuje slovy:"Chci lidem ukázat všechny moje tváře, ne jen veselou disco holku a Blakkwood drsňačku, ale i velice citlivou a vnímavou osobu s ochotou a pochopením pro druhé. Za poslední rok se stalo mnoho mimořádných událostí, kvůli kterým jsme mnozí z nás přišli o své nejbližší. Lidé by tyto věci neměli opomíjet, ale zároveň se měli naučit jít dál. Je to pro mě jeden z nejvíce emocionálních projektů a proto jsem si k němu přizvala osobu mě nejbližší, mého přítele, který kvůli ztrátě svého otce k tomuto tématu měl také co říct."

Videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Sharlota - Duše (ft. Renne Dang)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai