Blakkwood oblečení

Číst více

Bubbleshit je venku!

16.11.2014 20:00:00

V poslední době hodně diskutovaný videoklip Bubbleshit je konečně venku a nastává konec dohadů, kdo že se to ve videoklipu vlastně objeví jako hosti.


Bubbleshit je venku!

Nový rekrut Blakkwoodu Amco. dnes vydává nový videoklip, který nazval Bubbleshit. Hudební produkci má na svědomí sám a jako hosty si do tracku pozval Viktora Sheena a Fosco Almu.

Videoklip se natáčel na nejrůznějších místech. Mezi ty nejzajímavější patři určitě sklad bot ve Footshopu nebo interiéry Comics Pointu a CandyStoru. Všem třem zmíněným subjektům od nás patří speciální poděkování.

Amco. k videoklipu sám dodává: "Song BUBBLE SHIT vznikl z mé myšlenky rozbořit jen samé "hates" na scéně. Song je nadsázka se základem v pravdě. Ke spolupráci jsem přibral dvě osobnosti a to Viktora Sheena a Fosca Almu. Všichni jsme za sebe vyjádřili, co se kolem nás jednotlivě řeší a dohromady to je prostě BUBBLE SHIT - velká bublina pomluv, lží a toho, kdo je proti komu z rap scény. Také se Fosco poprvé vyjádřil na věčné téma lidí - Fosco alá český Eminem. V klipu se také objeví Sharlota, Ceha, Lucas a Renne. Videoklipem chceme vnést trochu humoru a nadsázky na českou rap scénu. PEACE & LOVE"

Videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Amco. Bubbleshit (ft. Viktor Sheen & Fosco Alma)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai