Blakkwood oblečení

Číst více

Ezy v novém videoklipu Maloobchodník

11.12.2014 18:00:00

Ezy, často nazývaný jako současný nejlepší zpěvák České Republiky, vydává se svojí kapelou EzyWay dnes nový videoklip Maloobchodník.


Ezy v novém videoklipu Maloobchodník

Zbavil se teprve části své nadváhy a k jeho vysněné figuře ho dělí ještě spousta hodin strávených ve fitku. Ezdráš Ezy Hýbl (27) ale nabyl zjevně velkou dávku sebevědomí.

Muzikantovi ze Zábřehu na Moravě jde kvůli jedné konkrétní krásce hlava kolem. Dotyčná to s ním opravdu umí a omotává si ho kolem prstu. Přestože je velkým milovníkem snad všech dopravních prostředků na kolech a vůně benzínu je pro něj naprosto omamná, tak kvůli této sexy kočičce nechal zničit auto.

Naštěstí k úhoně nepřišlo jeho parádní vozítko Porsche 356, ve kterém se proháněl James Dean a Dylan McKay z Beverly Hills 90210 v něm balil Kelly Taylor. Železo do šrotu se stalo z ojetiny žigulíka. Navíc se vše dělo kvůli natáčení klipu k jeho nejnovějšímu singlu Maloobchodník. „Nejdříve jsem na něm s kapelou hráli a pak ho zvedl bagr a pustil ho z výšky," popisuje Ezy jednu ze zásadních scén v novém klipu.

Ezy s jeho kapelou Ezyway chystaní na první dekádu roku 2015 nové album, které bude zase s nádechem funky a popu.

Mastering písně Maloobchodník se ujal rapper a producent Fosco Alma z hudební skupiny MAAT.

Zdroj: Super.cz

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai