Blakkwood oblečení

Číst více

MAAT a DJ Wich s videoklipem Já a ty

08.10.2013 18:00:00

Za chvíli to bude měsíc co je venku nové album MAAT - Ze tmy a skupina přináší nový videoklip na track “Já a ty”, který produkoval DJ Wich!


MAAT a DJ Wich s videoklipem Já a ty

Nový videoklip je z automobilového prostředí a celý se natáčel na Brněnském závodním okruhu při tréninkových jízdách. Kapela se tak mohla setkat s celým závodním týmem Krenek a také se závodními jezdci, kterými jsou Michal Matějovský a Petr Fulín. Team trénoval na finále přestižního evropského šampionátu FIA ETCC, ve kterém se nakonec Michal Matějovský umístil celkově na 5. místě a Petr Fulín na 1. místě! Je to poprvé v historii šampionátu co se umístil na první místě český jezdec! Celý videoklip natáčela a stříhala dvojice Flash Faker a Lucas od PVP Labelu.

Sami MAAT se k celé práci vyjadřují takto: “Na závodním okruhu to bylo super, auta jsou naše vášeň, takže jsme si celé natáčení dost užívali. Všichni z týmu Krenek, včetně jezdců, jsou skvělý lidi a bylo nám velkým potěšením se s nimi poznat. Celé zákulisí závodů má inspirující atmosféru. Doufáme, že jsme videoklipem alespoň malou část atmosféry předali našim posluchačům.”

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai