Blakkwood oblečení

Číst více

Nate uctil památku v novém videoklipu

24.04.2015 21:00:00

Videoklip k písni “Kdyby Zdi Mohly Mluvit” je věnován památce obětem arménské genocidy a zcela záměrně vychází právě 24.4.2015 - na den stoletého výročí od začátku těchto tragických masakrů.


Nate uctil památku v novém videoklipu

Roku 1915 začaly brutální masakry a deportace arménského obyvatelstva tehdejší Osmanské říše, přímo řízené vládou Mladoturků, při kterých byly deportovány a vyvražděny přibližně dvě třetiny tohoto křesťanského národa (1,5 miliónů lidí). Drtivá většina světových historiků tyto události označuje za první moderní genocidu. Turecko tyto události ovšem i po sto letech popírá.

Videoklip k písni “Kdyby Zdi Mohly Mluvit” je věnován památce obětem arménské genocidy a zcela záměrně vychází právě 24.4.2015 - na den stoletého výročí od začátku těchto tragických masakrů. O hudební podklad k této písni se postaral producent Emeikey.

Bohužel, ani Česká republika dodnes nepatři mezi země, které by tyto tragické události označily za genocidu. Pomožte nám to změnit. Nedejte prostor přepisování historie a lžím. zavražděných nevinných mužů, žen a dětí nesmí být nikdy zapomenuto.

Videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Nate - Nate - Kdyby Zdi Mohly Mluvit

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai