Blakkwood oblečení

Číst více

Architekt od MAAT ve vizuální podobě

15.12.2013 20:00:00

Není to tak dávno co skupina MAAT vydala nové album “Ze tmy”, konkrétně 12.9., což bylo přesně 6 let od jejich prvního debutu známem jako “Kandidáti existence”.


Architekt od MAAT ve vizuální podobě

Po pilotním singlu “Ze tmy”, který vyšel v létě a následném závodním videoklipu “Já a ty”, který vyšel v září, nám skupina MAAT připravila nový videoklip k albu. Jedná se o zbrusu nový videoklip k tracku “Architekt”, který se objevil na zmiňovaném novém albu.

Videoklip byl natáčen v blízkosti Hradce Králové. Za kamerou stál Lucas z PVP Labelu. Střih a postprodukci má na svědomí Fosco Alma. Ne všechny záběry jsou ale z dílny PVP Labelu, některé záběry jsou nakoupené z videobank.

Sami MAAT ke klipu dodávají: “Chtěli sme natočit nějakou syrovou rapovku, která bude mít koule. Prostě sme vzali techniku a šli natočit flow na kameru. Nic víc, nic míň. Track sám o sobě má velkou hloubku, ostatně proto že je z alba, který popisuje náš život takovej jakej je. Čistá pravda. Album Ze tmy mužou fans kupovat na PVP Shopu. Díky všem za podporu!”

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai