Blakkwood oblečení

Číst více

Fosco Alma


  • Facebook page
  • Twitter page
  • Instagram page
  • Tootoot page

Nadcházející koncerty

Datum Název Místo Předprodej
18.11.2017 Refew REDY tour + Sharlota + Fosco Alma Děčín, Klub

Biografie

Fosco Alma se narodil v roce 1989 a od 12 let se věnuje hudbě. V tu dobu začal psát první texty a skládat první hudební díla.

V roce 2006 založil spolu s L.D. a DJ JSM hip hopovou skupinu MAAT. V roce 2007 vydali společné debutové album nazvané Kandidáti existence. V následujících letech vydali několik dalších alb (Part 3, All-in, Euroflow, 37EP, Ze tmy)

Svoji sólovou dráhu začal demem pojmenovaným Zpověď & Fikce v roce 2005. Následně v roce 2008 vydal první sólové album s názvem Foscoismus. Po 7 letech v roce 2015 vydal další sólové album Foscoismus 2. V současné době připravuje nové sólové album naplánované na rok 2017.

Za dobu působení na hudební scéně Fosco Alma spolupracoval s lidmi jako Ben Cristovao, LA4, DJ Wich, Jay Diesel, Tafrob, Marpo, Otecko (H16), Paulie Garand, Delik (Moja Reč), Radikal, James Cole, Hugo Toxxx, Vladimir 518 a další.

Jako hlavní hudební producent MAAT vyprodukoval od roku 2006 mnoho hitů. Mimo skupinu produkoval například v rádiích úspěšný track Moje ex od Jay Diesela nebo vlastní song Zdi.

Umělecké jméno Fosco Alma znamená "temná duše". Další přezdívky: Blakk Alma, Blakk Cap.

​​​​​​​​​​