O nás

Jsme nezávislé hudební vydavatelství, které oficiálně vzniklo v roce 2014 zapsáním do obchodního rejstříku. Věnujeme se tvorbě hudby, prodeji vlastního oblečení a společně s partou šikovných lidí budujeme kulturu kolem značky Blakkwood. Každý nový projekt je pro nás výzvou. Když uděláme chybu, poučíme se a příště to zvládneme lépe. Snažíme se tvořit něco unikátního, co tu ještě nebylo.

Věnujeme se také prodeji vlastního oblečení značky Blakkwood, které nám z větší části pomáhá financovat chod hudebního vydavatelství, za kterým nestojí žádný investor, ale bylo vybudováno od nuly z našich vlastích zdrojů. Jsme ryze Česká společnost a jsme na to hrdí. Díky tomu se můžeme věnovat projektům, které nás baví a nemusíme se nikomu zodpovídat. Jsme šéfové sami sobě a v tom je naše síla a výhoda.

Kdo jsme?

Lukáš "Lucas Blakk" Jirkovský
Jsem ze stříbrného města Kutná Hora, zrozen v roce 1987, zakladatel a spolumajitel Blakkwood Records, manažer, grafik, generátor nápadů, fashionhead a relationship keeper. Máme tolik možností, ale tak málo času.
"Čas je relativní."
Jakub Stelzer
Jsem z Plzně - města piv, narozen v roce 1990, spolumajitel Blakkwood Records, manažer, scénárista, režisér, fotograf, videomaker, designer, inovátor a projekt manažer. Řikám, že všechno jde vždy udělat lépe.
"Dělej víc!"
Miroslav "Fosco Alma" Štolfa
Jsem z roku 1989, původem z Hradce Králové, zakladatel a spolumajitel společnosti Blakkwood Records, manažer, raper, hudební producent a skladatel, textař a programátor. Hudba je mou celoživotní vášní.
"Bez víry není zázraku."

Naše filozofie a cíle

Nabízíme pomocnou ruku talentovaným umělcům, kteří nemají vlastní zázemí. S naší pomocí začínají tam, kde jsme teď právě my a díky tomu se mohou mílovými kroky přiblížit ke svému pomyslnému cíli. I my jsme začínali od nuly a sami víme jak je těžké se prosadit. Proto jsme se rozhodli zúročit naše vlastní zkušenosti a kontakty a založili jsme vlastní hudební vydavatelství.

"Vše co děláme, děláme tak, aby jsme z toho měli v první řadě radost."

Díky každému prodanému kusu našeho oblečení můžeme lidem přinést zase další hudbu či videoklip. Víme, jak je hudba v životě lidí důležitá a proto jsme rádi, že v naší hudbě lidé nacházejí právě to, co zrovna potřebují. Radost, odpočinek, zábavu či útěchu.

Snažíme se, aby vše co vytváříme a nabízíme společnosti, bylo co možná nejkvalitnější. Sami nemáme rádi nedotažené věci a nekvalitně odvedenou práci, či produkty. Chováme se tak, jak chceme, aby se ostatní chovali k nám.