Oblečení

Černá a bíla

Naše oblečení je nedílnou součástí celé naší kultury. Rádi se oblíkáme do vlastních kousků, které s nadšením navrhujeme. Oblečení nás baví. Zároveň nám jeho prodej pomáhá částečně financovat chod hudebního vydavatelství a můžeme díky tomu tvořit hudbu, natáčet videoklipy nebo vydávat alba.

Na otázku "proč právě černá?" je jednoduchá odpověď: je elegantní a hodí se ke všemu. A navíc jí máme nejradši! Proto je většina našeho sortimentu kombinací černé a většinou bílé nebo šedé. Jednou za čas uděláme barevnou limitovanou kolekci pro sběratelé, kteří chtějí mít doma něco, co už nikdy nikdo jiný mít nebude.

Kromě loga společnosti také často používáme symbol "B", který je rozložen vizuelně na dvě části, které společně tvoří číslici 13. Jsme si vědomi povídaček o pátku 13. a že je číslo 13 nešťastné číslo. Toto číslo záměrně používáme, abychom tento mýtus zbořili.

Blakk.Market

Na podzim roku 2017 jsme otevřeli naší první kamennou prodejnu v Praze na adrese Londýnská 58, kousek od náměstí I. P. Pavlova. Místo se okamžitě stalo mekkou značky Blakkwood. Probíhají zde eventy, kde se může kdokoliv osobně potkat přímo se všemi členy Blakkwood Records. Sortiment kamenné prodejny není pouze Blakkwood oblečení, ale i spoustu dalších urban značek - známých i méně známých. Zásluhy na kamenné prodejně má hlavně Jakub Stelzer, který má celý chod prodejny na starost.

Historie

První kolekci oblečení jsme uvedli v roce 2014. Do dnes prodáváme z této kolekce jeden design, který se stal bestsellerem. Jedná se o design, kterému jednoduše přezdíváme Square. Je totiž čtvercový. Nicméně tato kolekce se skládala pouze z triček, tílek a mikin bez zipu a bez kapuci. Teprve v roce 2015 jsme do sortimentu přidali mikiny se zipem a s kapucí. Tyto modely dostali příznačný název Tabezzipu a Tasezipem. Pravděpodobně si toho asi ani nikdo nevšiml, ale všímavější jedince jsme jistě pobavili.

Rok 2015 kromě nových mikin také přinesl mnoho doplňků. Hrníčky, šátky, šály, kulichy, kšiltovky, ponožky, apod. Také jsme se rozhodli vyrobit vlastní energy drink. V tomto roce tedy vznikl také Blakkwood Energy drink, který se v naší komunitě velmi rychle rozšířil.

Roky 2016 a 2017 přinesli další rozšíření sortimentu, např. o zimní bombery či prodloužené střihy triček a více jsme se začli zaměřovat na ucelené kolekce. Tou byla např. kolekce FW2016 nebo BLKK Fashion. Už předchozí roky jsme si pohrávali s myšlenkou vlastní edice skateboardů a v roce 2017 jsme se pustili do realizace a dali jsme vzniknout první limitované edici.

Kolekce

Celý náš sortiment Blakkwood produktů najdete na našem e-shopu:
BLAKKSHOP.COM