Fosco Alma s úvodním songem z alba Kodex

Po více než roce se Fosco Alma vrací se svoji sólovou tvorbou. Jeho poslední album z roku 2015, Foscoismus 2, si můžete pamatovat hlavně díky úspěšným singlům 5 Minut a Zdi.

V současné době pracuje na svém novém sólovém albu, které se jmenuje Kodex. Za mikrofonem se můžete těšit na nečekané hosty a na beatech je prozatím hlavně sám Fosco, ale i Ceha nebo PlampiBeats. Logo k albu ručně kreslil umělec IAmRushDog.

Dnes vychází z alba úvodní song Melancholik, který otevírá novou Almovu hudební kapitolu. Originální beat složil Ceha a společně ho pak ještě dodělávali s Foscem v roli koproducenta.

Fosco k připravovanému albu Kodex dodává: "Mám napsanejch nějakejch 10 věcí a na dalších ještě pracuju. Komunikuju hosty a shánim pár posledních beatů. Mám v plánu každej měsíc nebo dva dropnout další hotovej song z alba, protože CD jako nosič je pro mě mrtvý medium. Chci zkusit změnu. Ale samozřejmě plánuju vydat speciální limitovanou edici na CD, kde budou bonusy pro ty nejvěrnější fans. Taky plánuju o vzniku alba dokument, kterej bude asi vycházet v rámci mýho YouTube seriálu Noises."

Už nyní můžeme prozradit, že k albu Kodex se chystá pilotní videosingl, který by měl vyjít začátkem dubna.

Lyrik video je ke zhlédnutí na YouTube: Fosco Alma - Melancholik (prod. Ceha/Fosco Alma)