Psycho Rhyme & Sharlota MEOW

Psycho Rhyme & Sharlota s novým klipem

Datum vydání EP Ouu (20.9.2018) od Psycho Rhyma se nezadržitelně blíží a on přichází s dalším klipem. Tentokrát jde o singl MEOW, na kterém spolupracoval společně se Sharlotou. Ta v dnešních dnech také dokončuje svůj projekt s názvem Sextape EP, které spatří světlo světa, ještě do konce roku. A jak spolupráce těchto dvou interpretů dopadla se dozvíš ve videu pod článkem.

Videoklip měl na starost, jak už je u nás zvykem, Jakub Stelzer.

Psycho Rhyme o videoklipu říká: Track MEOW s pracovním názvem drip jsme se Šájou vymysleli začátkem roku 2018, s tím že na začátku se to celé nahrávalo na jiný mnou produkovaný beat, který sem posléze předělal, protože mě nebavil. Sharloty sloka se nahrávala ještě ve starém blakk studiu a zbytek tracku i s mou akapelou se dělal v mém studiu. Jsem velice rád, že tenhle banger vznikl, protože je to jeden z mála projektů, nad kterým sem seděl dlouhou dobu a piplal sem se jak s mix masterem tak s celkovým zněním celého beatu. Neskutečnej dík J. Steezymu, L.Blakkymu a Shar♥ za zrealizování skvělého videoklipu!

Sharlota doplňuje: V posledních měsících jsem trávila hodně času na Blakk Marketu, kde dělal Dejan (Psycho Rhyme). Chodila jsem tam hlavně ve všedních dnech mezi schůzkama, kecali jsme a vymýšleli hodně věcí a tak vzniklo vlastně i MEOW, úplně náhodou. Dejan dělal na beatu co mě bavil a tak jsem na to napsala text, kterej jsme společně nahráli ještě ve starým studiu. Postupem času se obměňoval beat do této finalní podoby, kdy ve výsledku je více agresivní. Ve zkratce se vracím k tématu toho, že za poslední dobu jsem dost naladěná na pozitivní mood a sere mě, jak jsou lidi na sebe pořád tak zlí, dost podobně jako to bylo v RMXu s Refewem. Nově taky v této skladbě používám, pro lidi asi méňe známou, polohu mého hlasu. Je to trošku zase něco jiného a to mě na tom baví.

Trička k videoklipu MEOW můžete koupit na Blakk.Marketu.