Videoklip Prosit Nebudu

Remix Prosit nebudu

Je to skoro přesně rok a půl co vyšel audio singl Protiva - Prosit nebudu. Za tu dobu singl nasbíral více jak 2.200.000 views na youtube a my se rozhodli i po takové době audio obohatit o vizuální stránku. A aby toho nebylo málo, ve videoklipu se objevuje nově i host a není to nikdo jiný než Sharlota.

Videoklip měl na starost, jak už je u nás zvykem, Jakub Stelzer a ke klipu dodává: Celej videoklip měl bejt tak nějak trippy. Na projekt jsme si dali hodně vostrej deadline, takže od první klapky po nahratí na youtube bylo asi 24hodin. Ačkoliv byli trochu komplikace s našim povolením k natáčení, tak nás naštěstí ze Sapy nehnali. Víc bude k vidění v making of. A jak tato spolupráce dopadla uvidíš dole pod článkem.

Sharlota o spolupráci říká: Prosit nebudu je track, kterej mě na společných shows s Blakwood Records bavil asi nejvíc. Těšila jsem se na něj pomalu víc než na svoje vlastní věci. Jednou v noci, když jsem jela ze show jsem náhodně napsala sloku směřovanou na tuhle věc a když jsem zjistila že na ní kluci chtějí točit i videoklip chytla jsem se příležitosti. Sloku jsem nahrála a poslala Pájovi na schválení. Bez protestů mi to odsouhlasil a já jsem byla happy, že se můžu z části podílet na věci co mě tak baví a zároveň je úplně první společnou věci mne a Protivy. Text je dost autentickej hlavně díky poslední frázi: Ahoj jsem Robin co má vagínu místo penisu co odkazuje na to, že když jsem se měla narodit, mojí mamce řekli, že mám být kluk a měla jsme se jmenovat Robin.

Trička Prosit nebudu můžete koupit na Blakk Shopu.

Videoklip je ke zhlédnutí zde: Protiva ft. Sharlota - Prosit nebudu (Remix)