Skrrr!!!

Refew s novým videoklipem Skrrr

Refew minulý rok vydal svoje album s názvem O Tři Bloky Dál. Od té doby uběhla již nějaká doba a Refew se o slovo hlásí s novým single Skrrr, v kterém můžeš slyšet, co Erika za poslední dobu se*e. Beat dělal jeho stájový kolega Fosco Alma a zvukem skvěle podtrhnul Refewovo sdělení.

Videoklip měl na starost, jak už je u nás zvykem, Jakub Stelzer a ke klipu dodává: Zkusil jsem postavit klip jen na dvou lokacich a vic se oprit o schopnosti Refewa, kterej je v tomhle skvelej. Velkou slozitost v tom nehledej A jak tato spolupráce dopadla uvidíš dole pod článkem.

Refew k novému singlu doplňuje: Track Skrrr není diss ani na Logica, ani na Ektora a už vůbec ne na Kontrafakt. Logic dělá dobrý věci, Ektora jsem poslouchal ještě v době kdy ho nikdo neznal a kdo řekne cokoliv na Kontrafakt, tak asi zapomněl kdo tu kraluje už víc jak 10let. Tenhle track je diss na napodobeniny výše zmíněných raperů. Mě totiž jako fanouška rapu i jako rapera sere trend malejch dětí a rádoby dope debílků co rapujou o tom jak hrozně flexxej a sellej, maj hoes, jsou v depresi a chtěj love. Tuhle vlnu prcám. Zaplať pán bůh vim, že za nějakou dobu zase zmizej a přijde zas něco jinýho co nás může (a nemusí) srát.

Trička k videoklipu Skrrr můžete koupit na Blakk.Marketu.