Fosco Alma a jeho nová série Noises

Fosco Alma se rozhodl ukázat svým fanouškům zákulisí jeho hudební tvorby. V prvním dílu seriálu Noises je zachycen vznik songu 5 minut (ft. Sharlota) od začátku až do konce. Sharlota je tedy také hostem a řekla k songu několik vět. Pokud se zajímáte o hudební produkci, nebo jste jen čistě zvědaví, nenechte si sérii Noises ujít.

Před pár dny také Fosco Alma oznámil název svého nového alba Kodex, na kterém intenzivně pracuje a nepravidelně leakuje ukázky na svých sociálních sítích. V rámci toho také vyhlásil anketu, ve které mohou lidé hlasovat, které logo alba, které ručně kreslil umělec iamrushdog, se jim líbí nejvíce. Anketa probíhá na jeho Facebooku a Instagramu

Fosco Alma k sérii Noises dodává: "Nápad na vznik podobných videí mě napadl někdy na podzim 2016 a od té doby jsem si s tou myšlenkou pohrával. Když už jsem měl ve všem jasno, tak sem ještě celý měsíc realizaci odkládal, kvůli neodkladným věcem v Blakkwood Records. Nakonec jsem si ale čas našel a celé to natočil a sestříhal (s pár radami od Jakuba Stelzera a Lucase Blakka - díky bros!). Mám v hlavě nápady na další díly a chtěl bych je vydávat jednou za měsíc. Častěji to bohužel nestíhám."

První díl série je ke zhlédnutí na YouTube: Noises #1 by Fosco Alma (5 minut ft. Sharlota)