Nový videoklip: Euforie

Fosco Alma jak ho neznáte

Fosco Alma poslední roky pracuje na svém novém sólovém albu, které nese název Kodex a konečně stanovil datum vydání! Do kalendářů si zapište den 26.září, což jsou také Almovi narozeniny. Že by si chtěl nadělit k 29.narozeninám vlastní album? Nebo jde spíš o symboliku, že je celé album na hodně osobní rovině? To jistě Fosco někdy v budoucnu vysvětlí.

Od prvního videosinglu Payback je to skoro rok. Od posledního videosinglu Dokud nás nerozdělí smrt uteklo přes půl roku. Co se mezi tím dělo? Dost možná se to dozvíme v novém singlu!

Dnes vydává Fosco Alma další videosingl ze svého nadcházejícího alba. Song se jmenuje Euforie a o hudební produkci, mix a mastering, režii, střih i postprodukci se postaral sám Fosco. Se vznikem videoklipu mu pomáhal mladý talent Nikita Rublev . Ve videoklipu si zahrála půvabná playmate Veronika Gillie (Foscova ex). Celý videoklip vznikl za podpory e-shopu 4sex.cz, kterému tímto děkujeme!

Fosco Alma k videoklipu dodává: "Pro mě to není jen song a videoklip. Je to kus mě. Kus mýho života. S Veronikou jsme spolu prožili půl roku bok po boku a v tom období vzniklo spoustu nových songů na moje album. Bylo to velmi inspirující období a jsem za něj vděčnej! Album tím dostalo uplně novej rozměr, takže se určitě máte na co těšit!"