Renne Dang a jeho Vendetta

Renne Dang a jeho Vendetta

Po celorepublikovém úspěchu alba CON LAI se Renne vrací s novým projektem. Tentokrát se rozhodl navázat na své předchozí nahrávky a po přání spousty svých fanoušků zrealizovat pokračování ságy Zmrdlife. Předchozí dva díly, které byly vydány v letech 2012 a 2014 si fanoušci oblíbili hlavně kvůli převážné agresi, syrovosti a vulgárnosti v textech. Podle dostupných informací z vydavatelství Blakkwood Records a webu www.zmrdlife3.cz by mělo celé EP vyjít už 3. 3. 2018. Společně s novým CD, které bude vyrobeno pouze v limitovaném množství, bude v tento den dostupný i merch, který jak je již zvykem, po vyprodání také nebude k dispozici. Z důvodu absence předprodeje bude prvních objednaných 333 kusů CD osobně podepsaných od Renneho Danga.

Vendetta

Videoklip Vendetta je prvním singlem z plánovaného EP Zmrdlife 3. Přibližuje nám celkovou náladu nového projektu a opět nás provází Renneho myšlenkovými pochody. Industriální videoklip má na starosti labelový kolega Jakub Stelzer, který se podepsal již pod mnoha Renneho vizualizacemi. Název singlu nás odkazuje na proti-systémový thriller V jako Vendeta a odtud máme i možnou odpověď knírku, který obohatil v posledním půlroce Renneho image.

Cover

Společně s novým videoklipem Vendetta se nám dostalo i zveřejnění coveru k CD Zmrdlife 3. Grafiku CD má stejně jako v případě alba CON LAI na starosti dvojice Lucas Blakk a Adela Bellini. Podle slov Renneho Danga bylo hlavním cílem coveru navázat graficky i náladou na předchozí projekty Zmrdlife, a proto, když porovnáme předchozí artworky, můžeme si všimnout jistých podobností.

Videoklip je ke zhlédnutí zde: Renne Dang - Vendetta

Singl najdete také na všech digitálních službách jako: